تبلیغات
escmax - Forza Motorsport 3
پنجشنبه 1 بهمن 1388  12:46 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: batman
نوع مطلب: xbox 360 game ،


ناشر : Microsoft Game Studio

سازنده : Turn 10 Studio

سبک بازی : Racing

تاریخ انتشار : October 2009

پلتفرم : Exclusive Xbox 360

خوب در کنفرانس میکروسافت در E3 2009 بازی ای معرفی شد که همه را شگفت زده کرد! از نظر خیلی ها این بازی می تواند به پای GT5 و یا حتی بالاتر از آن هم برسد!
البته هنوز برای نتیجه گیری زود است بهتره اول به پیش نمایشی که گیم اسپات آن را از E3 2009 استخراج کرده توجه کنیم :

Forza 3 Hands - on

در طی مدتی که ما در حال بازدید از غرفه ی Microsoft در E3 2009 بودیم فرصت آن را بدست آوردیم تا با یکی از نمایندگان Turn 10 ملاقات کنیم و درباره ی بازیه انحصاریه Xbox 360 یعنی Forza Motorsport 3 که به تازگی خبر آن رسیده بود صحبت کنیم.
Turn 10 اطلاعات کمی درباره ی شکل این بازی و خصوصیات آن به ما داد!
در Forza 3 اتوموبیل ها بیشترین نقش را دارند. آنها در تاریخ عرضه ی بازی و تکمیل آن به حدود 400 تا خواهند رسید!!! ( که شامل : Classic , SUV's و Micros هستند ).


نمایه بیرونی اتوموبیل ها در مسیر بسیار خوب تر از قبل شده است و اگر شما می خواهید یک رانندگی واقعی را احساس کنید می توانید از نمایه کابین استفاده کنید!!!
محیط اطراف نظیر رشته کوه ها و دریاچه که می توان همانند چنین پیستی را در پیست Camino Viejo یافت ، بسیار زیباتر از قبل شده اند.
در زمان حرکت ماشین به راحتی می توان 60 فریم در ثانیه گرفت. همچنین تنظیمات رانندگی شما را مطمئن میسازد تا بتوانید لحظات خوبی را در کنار چرخ های اتوموبیلتان سپری کنید!
اگر تمام تنظیمات مربوط به Auto - Assists ها را ON کنید می توانید رانندگی ای آسون داشته باشین و مطمئن تر از قبل ویراژ دهید و سرعت بگیرید!
OFF کردن تمامی آن ها باعث می شود تا یک تجربه ی رانندگی واقعی تری را داشته باشید.
همچنین Forza 3 امکاناتی را در راه به شما خواهند بخشید.اگر دچار خطا شوید ، شما یک Option برای برگرداندن زمان دارید که حدود 10 تا 15 ثانیه می تواند زمان را به عقب برگرداند تا بتوانید دوباره تلاش کنید!
دکمه های راهنما به شما در انجام این کار کمک میکنند.
شما می توانید به وسیله ی رانندگی روی دیوار ، پیدا کردن راه میان بر یا Draft کردن یکی از اتوموبیل ها برای همه یک دور امتیاز به دست آورید. و می توانید با آن در هنگام خطا استفاده کنید ولی اگر شما توسط یکی از ماشین های تندرو از دور خارج شوید اجازه ی آن را نخواهید داشت!
بعد از اتمام ملاقات ما با Turn 10 ، ما به اندکی بازی با دموی بازی دعوت شدیم که واقعا مهیج بود!
دموی قابل بازی E3 2009 شامل 8 اتوموبیل خوب از Corvette , Porsche , Aston Martin , Mercedes , Ford , Ferrari , Lamborghini و Audi بود.
بعد از انتخاب یکی از آن ها ( ما اتوموبیلی از Aston Martin را برگزیدیم ) ما یک مسابقه ی 2 دوری با 7 اتوموبیل دیگر گذاشتیم. کنترل با دسته هایه Xbox 360 در این بازی بسیار نرم و راحت بود و ما احساس راحتی داشتیم. در دور اول ما حدود نفرای وسط شدیم. در هنگام بازی ما به هوش مصنوعی آن توجه زیادی داشتیم راننده های مخالف ما ، حرفه ای بودند اما باید بدانید که در شرایط سخت اشتباه هم می کردند. ما یکی از رانندگان را دیدیم که همش به گوشه ها برخورد می کرد و اشتباهات زیادی داشت که این زیاد واقع گرایانه نبود. نباید از یاد برود که رانندگان حرفه ای هم در پیست بودند.

بهرحال ، Forza 3 جزو 3 بازی برتر از نظر شبیه سازی در شرکت مایکروسافت در E3 2009 بود. این شبیه سازی با ترکیب سیستم های مختلف به شما احساس هر تکان و لرزشی را می دهد.
در آخر هم باید بگوییم که این بازی در October 2009 منتشر خواهد شد پس هنوز باید صبر کنید تا خبر هایی از بازی را به شما بدهیم.

نویسنده : Justin Calvert

----------------------------------

Forza 3 Career Mode Hands-ON
ما سرعت مان را افزایش داده ایم و بر سرعت یک فصل اتوموبیل رانی افزوده ایم.

خوب در این پیش نمایش شما هرچیزی که از Career mode احتیاج دارید را خواهید دانست. امروز ، من اومدم تا درباره ی تجربه ی بازیه خودم در Career mode با شما صحبت کنم.

مقدمه :
خوب اول از هر چیز می ریم سراغ اول مود. وارد شدن به آن خیلی آسان بود و بعد از آن لحظه ای وجود نداشت که من از آن چیزی که در صفحه ی بعد بود شگفت زده نشوم.
بهرحال من با راهنمایی Turn 10 بودم که هرگاه می گفت چه چیز هایی در " Yellow Brick Road " وجود دارد من تونستم شروع کنم و تنهایی یک گردشی بکنم. Auto-Upgrade بر روی Ford Fiesta ی من یک حسی بهم دست داده بود که این چطور کار می کند. برای هر کسی که می خواهد مسابقه دهد و در مورد قسمت ها و Tuning ها هیچ نگرانی ای وجود نداشت ، Option ها در آن جا همه ی مشاهدات را ساده کرده بودند. Option ها در همه جا بودند.متشکریم به خاطر سیستم جدید Pressure ، اشتباه هم ممکن است از هوش مصنوعی سر بزند.


شما می توانین فقط و به آسانی پارت ها را انتخاب کنید و به صورت دستی ماشینتان را Upgrade کنین. این آسان است و کارش شبیه Forza 2 است. بهتره یکم از تقویم جدید صحبت کنیم ، من اهمیت زیادی به آپشن مسابقه هایم می دهم که بازی کردم. در فصل اولتان ، شما به سرعت Driver Levels به دست می آورید ( و آچینونت ).
می توانستم یک عالمه از ماشین هایه Free رو در یک ساعت بدست بیارم و این معلوم بود که چطور این ماشین ها را به دست آوردم ( اسکیل هایه مختلفم در مسابقه ها سبک مسابقه دادن من رو مشخص می کرد ) و همینطور مسیرهایه جدید هم باز می شد. تقویم در این نسخه نقش بسیار مهمی رو گرفته که به شما در تمامی کارها از Upgrade گرفته تا برتری هاتون به شما کمک می کند. او حتی به شما در رانندگی و سبک رانندگیتان نقش به سزایی دارد.

هوش مصنوعی :

هوش مصنوعی در این بازی خیلی عالی کار شده است. طوری که برای هر عمل شما چیزهایی رو پیش بینی می کند.سیستم The Adaptive Drivator AI از Forza 2 برگشته است و به خوبی رویه جاده کار می کند. اولین جفت از اتوموبیل هایم ، اتوموبیل هایی نسبتا قدرت پایین بودند در نتیجه کنترل آن ها آسان بود. و شاید اگر من تمام آن ها را بدست می آوردم ، هوش مصنوعی Forza 3 یک عملی انجام می داد و حرکاتتان را پیش بینی میکرد. اما اگر در یک لحظه من یک Mazda Roadster ام را ببخشم ، هوش مصنوعی چیزهایی در رابطه با من یاد میگیرد.
برای من ، چیزی که در یک بازی Racing جذاب است اینست که بپیچم و محکم به ماشین هایه دیگر بزنم. حتمی من زمان زیادی رو از دست می دهم ، اما بعضی وقت ها این کارها برایه سرگرمی لازم است. من وقت زیادی نداشتم تا با این اتوموبیل در Forza Career Mode بازی کنم ، اما حتی من در این وقت کمم با Roadster ، شبیه آن شده بودم که تذکری جدی به هوش مصنوعی بدهم. من دوست دارم در لبه ها رانندگی کنم. Forza 3 این اسکیل و این اجازه رو به من داده است تا بتوانم خوش حال شوم.این اتوموبیل ها در این مسابقات به دنیا آمدند!


مقایسه کمی از سری Forza و Forza 3 :

قبل از این که به بازی کردن با Forza 3 بپردازم ، من وقتم رو کمی با بازی کردن Forza 2 گزراندم. این واقعا آسان نبود که بتونی بدقت به یاد آوری که یک بازیه Racing که 2 سال است از آن می گذرد را بشود به راحتی کنترل کرد ، پس حتمی برگشتن به نسخه ی قبل مهم است. من میخوام بگم بعد از گذراندن یک ساعت از وقت خودم با Forza3 Career Mode تغییرات واقعا قابل توجه بود. Forza همیشه کنترل خوبی داشته و همیشه جزو بهترین بازی هایی بود که فیزیک فوق العاده ای داشته ، اما Forza 3 فقط احساس این ها توش بهتر بود!
هرچیزی درباره ی این ، از تفاوت ماهرانه در Handling گرفته تا حس سرعت یک ماشین در رویه جاده ، فقط می توانم بگویم که Forza 3 فوق العاده این احساس را به شما منتقل می کرد. بدون تردید.

The AI Pressure System :

شاید مهم ترین و بحث انگیز ترین چیزی که اضافه شده سیستم AI Pressure هستش. یکی از بزرگترین مشکلات بازی های شبیه سازی Racing ، ( مثل سری هایه Forza ، GT و ... ) همیشه کاری کرده است تا هوش مصنوعی در همه جا بی نقص باشد ( یا به قول معروف Perfect باشد ) . این یکی از مهم ترین چیز هایه جالب توجه در سری Gran Turismo است ، جایی که هر راننده ای رویه یک لاین مشخص برنامه ریزی شده اند و از همونجا هر بار می روند. Forza 2 این رو با استفاده از سیستم Drivator به چند درجه تغییر داد ، اما این کافی نبود تا تو بتوانی احساس کنی که در حال مسابقه با چند نفر دیگر هستی. پس ، Turn 10 به این نسخه سیستم Pressure را اضافه کرد ، که این هم کاری می کند تا هوش مصنوعیه رانندگان دیگر به انسان ها نزدیک تر شود.
زدن به قسمت عقبی اتوموبیل هایه دیگر باعث می شود که به همان اندازه ای که زدی همان اندازه هم اشتباه کنند. کم کردن درجه ی سختی بازی ، با این سیستم بی تاثیر نیست. شما همیشه می توانید درجه سختی را طوری تنظیم کنید تا اشتباه کم تر شود ، اما به اطلاعتون برسانم که هرچه درجه بالاتر رود رانندگان هم بیشتر حمله ور می شوند و این کمک می کند تا بازی به یک Race واقعی نزدیک تر شود.

درجه سختی ، Difficulty Level :

من بر رویه تمام 3 درجه ی سختی بازی کردم. من امیدوارم Turn 10 تعداد بیشتری را اضافه کند. البته خود Turn 10 گفته است که ما هنوز کار هایه زیادی رویه Difficulty Level داریم.
The Casual : فقط گاز رو بگیر و برو! بازی برایت ترمز می کند. هیچ نگرانی ای نخواهید داشت این حتی برای گیمر هایه ضعیف هم جذاب نیست. این میتونه برایه مادر یا پدرتان یا خواهر و برادران کوچیکتان خوب باشد!
The Regular : این درجه لازم است که کنترل ترمزت را خودت انجام دهی ، اما بیشتر Assist ها ON هستند. من با خودم گفتم که حتمی اکثریت مردم که اول بازی را می خرند این درجه از سختی را انتخاب می کنند. من بعد از مسابقه با این درجه عادت کردم. برای مسابقات کم ، درجه ی سختی Regular خوب است ، اما برایه همه ی یک فصل Career Mode چی؟ این شاید برایه هر کسی که کاملا Forza 2 را بازی کرده باشد آسان باشد .
The Serious : این تنظیم به اندازه ای که شما فکر می کنید غیر ممکن نیست. Turn 10 این تنظیم را چند هفته ای نیست که درست کرده است ، اما وقتی من بازی کردم ، این از خط راهنما در جاده جدا شد. هنوز Assist های مختلفی ON بودند. هوش مصنوعی خیلی قوی بود و بردن مسابقه به راحتی امکان پذیر نبود. آن را هم بگویم که آن جا مسابقه ای نبود که من نتونم تمومش کنم. من فقط کمی سورپرایز شدم آن جا Option بالاتر برای Insane ها نبود.نمایه داشبورد تنها انتخاب برایه یک راننده ی واقعی است.


این درجه ای که من رفتم از قبل تنظیم شده بود. شما می توانید به تنظیمات بروید و Assist ها را تنظیم کنید
یکی دیگر از چیز هایی که می توانید این درجه سختی را کنترل کنید The Rewinde Function است. این جا هیچ مجازاتی برایه Rewind نیست و هیچ اهمیت ندارد که درجه ی سختی شما چه باشد. این جا هیچ پولی لازم نیست تا Rewinde از آن استفاده کند شما حتی محدودیتی برایه این ندارید و می توانید بیش از 200 بار در یک Race استفاده کنید. هر بار با فشار دادن دکمه ی Rewind ( دکمه ی Back ) زمان حدودا 5 ثانیه به عقب بر می گردد. شما می توانید از این به هر اندازه که بخواهید استفاده کنید. Rewind آینده ی بازی های Racing است ( !!!!!!! ) بقول Turn 10 ، این یک فلسفه " No Punishment " است.
هرچند که من در بیشتر مواقع از Rewind استفاده نمی کنم. به طوریکه اگر ببینم بعضی از احساس یک رانندگی واقعی با Rewind از دست رفت ، فورا دکمه ی Restart Race را فشار می دهم اگر اشتباه کردم یا کنترل خودم را از دست دادم. من از Rewind برایه بیمه کردن خودم استفاده نمی کنم ، من زمانی از آن استفاده می کنم که احساس کنم به کلی از Race خارج شدم.هیچ چیز کمی نیست که Fix نشده باشد.


Turn 10 در درجه ی سختی Regular به بعد کلاچ رو هم قرار داده است. مکان آن در Bumper سمت چپ دسته است و یک Option برای آن هست تا بتوانید که یک دور واقعی داشته باشید.شما می توانید هنوز از اتو کلاچ استفاده کنید اما نمی توانید بعضی از آچیو هایه مخصوص را بگیرید.


بهر حال باید سازنده ی Gran Turismo یعنی Polyphony Digital مواظب باشد. Turn 10 در حال انجام کار هایه بزرگی برای این بازی است. تا اخبار بعدی منتظر ما باشد.

نویسنده : Hilary Goldstein

----------------------------------

اطلاعاتی جدید از Drag Racing : ( مسابقات سرعت )

  • در این نسخه برخلاف نسخه ی قبل که شایعه شده بود Drag Racing خواهد بود ، این مود اضافه شده است.
  • این مسابقات همانند بقیه ی مسابقات در Career Mode هست. در این جا مجموعه ی مسابقات Drag وجود دارد که بازیکنان در طول گشت و گذارشان در 220 مسابقه ی Career به آن بر می خورند. تمام مسابقات در مود Career اختیاری است.
  • هر مسابقه ی Drag مجموعه ای از 3 Race Day است ، و هر Race Day شامل 3 نوبت می شود. در Classic Tournament Style ، برنده ی هر مسابقه با هم در راند بعدی مسابقه می دهند. و به طور اساسی ، باید 9 مرحله انجام شود تا در آخر برنده ی همه ی مسابقات بین 8 حریف مشخص شود.
  • در این نسخه نسبت به نسخه ی قبلی 50% آپگرید هایه اتوموبیل ها افزایش پیدا کردند.
  • اتو آپگرید Helper در Career Mode به بازیکنان کمک می کند تا به Horsepower هایه لازم برایه هر مسابقه ی Drag دسترسی پیدا کنند. همچنین می توان در Xbox Live هم Tuning هایه مختلفی را گرفت و از آن ها استفاده کرد.
  • در بازی 4 تا پیست Drag وجود دارد که هر کدوم به ترتیب : یک هشتم مایل ، یک چهارم مایل ، یک دوم مایل و یک مایل هستند.
  • این مود قابلیت Online هم دارد. که می توان در Online این مود ، Tournament هایه مختلفی گذاشت.
  • اتوموبیل هایه ایده آلی که برایه Drag Racing در Forza 3 وجود دارند :
1967 Chevroley Corvette Stingray 427

1969 Chevrolet Camaro Z28
2010 Chevrolet Camaro SS
1969 Dodge Charger R/T
2006 Dodge Ram SRT-10
2006 Dodge Charger SRT8
2009 Dodge Challenger SRT-8
2008 Dodge Viper SRT10 ACR
1970 Ford Mustang Boss 429
2008 Saleen S331 Supercab
1965 Shelby Cobra 427 S/C

--------------------------------------

خوب در این بازی حدود 400 تا اتوموبیل به هماره 100 تا از معروف ترین پیست هایه جهان و راه ها و مسیر هایه دیگر وجود دارد. همراه گرافیکی تعریف کردنی و امکانات پیشرفته ی اتوموبیل ها در این بازی.
Forza 3 شامل راهنما در رانندگی است همچنین این بازی اسکیل هایه مختلفی دارد تا بتوان یک تجربه ی رانندگیه واقعی را احساس کرد.

خصوصیات عمومی

* این بازی یکی از بزرگترین بازی هایه Racing هست که در آن 400 تا اتوموبیل از 50 کارخانه ی معتبر دنیا وجود دارد.

* نسخه های قبلی Forza Motorsport پیست هایه مشهوری داشتند که شامل : Suzuka, Nürburgring Nordschleife و the Sebring International Raceway است.
در Forza 3 این تعداد به 100 تا پیست تغییر کرده است که شامل زیباترین مسیر هایه پیست در جهان است.

* Forza 3 از هزاران امکانات در رانندگی و Gameplay استفاده می کند از قبیل auto-braking, gameplay rewind و auto-tuning .

* نقاشان و میزون کنندگان موتور بار دیگر خلاقیت خود را در Livery Editor, Auction House و deep tuning garage نمایش داده اند.

* Forza 3 شامل هوایه متغیر و مسابقه در شب نمی شود.

   


نظرات()  
http://joellynch6.unblog.fr/2015/06/13/bonjour-tout-le-monde/
شنبه 14 مرداد 1396 03:19 ب.ظ
Link exchange is nothing else except it is simply placing the other person's webpage link
on your page at proper place and other person will also do same in favor of you.
kelsiesummerford.hatenablog.com
جمعه 13 مرداد 1396 07:26 ب.ظ
Howdy very cool site!! Guy .. Beautiful .. Superb .. I will bookmark your web site and take the feeds also?
I am glad to search out numerous useful
information here in the post, we need work out more
strategies in this regard, thank you for sharing. . .
. . .
How do you get taller?
یکشنبه 8 مرداد 1396 03:44 ق.ظ
Hello fantastic website! Does running a blog similar to this require
a great deal of work? I've absolutely no expertise in computer programming however I was hoping
to start my own blog soon. Anyways, if you have any suggestions or techniques for new blog owners please share.
I know this is off topic but I just needed to ask.
Thank you!
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 06:57 ب.ظ
An outstanding share! I've just forwarded this onto a coworker who has been doing a little research on this.
And he in fact ordered me lunch because I stumbled upon it for him...
lol. So let me reword this.... Thanks for the meal!! But
yeah, thanks for spending the time to talk about
this topic here on your web page.
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 09:21 ق.ظ
It's a pity you don't have a donate button! I'd
most certainly donate to this brilliant blog! I guess for now i'll settle for book-marking and adding your
RSS feed to my Google account. I look forward to brand new updates and will
talk about this site with my Facebook group.

Talk soon!
link4box
پنجشنبه 1 بهمن 1388 04:40 ب.ظ
سلام دوست عزیز
وبلاگ خوبی داری
از شما هم درخواست میکنم که به سایت ما بیایید و و لینک خود را در سایت ثبت کنید
و به ما بپیوندید
امیدواریم که با ثبت لینک شما موجب افزایش آمار شما شویم

www.link4box.com

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

escmax

تكنولوژی و فناوری را با ما احساس كنید